TurktenAL.com

Hakkımızda

Türk Dünyası’nda ticaretin merkezi olmak adına 2016 yılında faaliyetlerine başlayan turktenal.com, Türk Dünyası’nın her köşesinden binlerce alıcı ve satıcının buluşma noktası olmak için var gücüyle çalışıyor. E-ticaretin tanımını değiştirmeyi hedefleyen sitemiz, onlarca farklı kategoride yüz binlerce farklı ürün grubunu rahatlıkla bulabileceğiniz, satıcılarla irtibata geçebileceğiniz ve güvenli bir şekilde sipariş verebileceğiniz en ideal ortamlardan birisi olma konumunda.

Misyonumuz

Her şeyin “Türk’e göre, Türk tarafından” konseptiyle kurulan turktenal.com olarak, Türk Dünyası’nın başta geleneksel ve yerli ürünleri olmak üzere, aklınıza gelebilecek her kategoride ürünün alıcısıyla buluştuğu e-ticaret platformu olmanın yanı sıra; Türk Dünyası’nın her köşesinden satıcıyı bir araya getirmeyi misyon edindik.

Türk Lirası ile e-ticarete imkan vererek Türk Dünyası’ndaki ülkeleri ortak para birimi ve ortak ekonomik temellerde birleştirme misyonunu da üstlenmiş durumdayız. Bu bağlamda yurtiçi ve yurtdışı, çok sayıda müşteriye ulaşarak büyüme trendini sürdüren Türk’ten Al, güvenilirliğiyle dikkatleri çekerken, Türk Dünyası’nda da ticarete yaptığı katkılarla da adından sıkça söz ettirmeyi hedef edindik.

Vizyonumuz

Son dönemlerde artan önemiyle rotasını Türk Dünyası’na çeviren Türk’ten Al, başta Türkiye olmak üzere, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Türkmenistan, Özbekistan, Macaristan, Balkanlar ve Özerk Türk Cumhuriyetlerinde yaşayan herkesin ortaklaşa ticaret yapabildiği bir platform haline gelmeyi amaç edinmektedir.

İşletme bazında ya da özel girişimcilerin kolayca mağaza oluşturabildiği turktenal.com, müşterilerin firmalara ulaşmasını kolaylaştırmak amacıyla güçlü alt yapısını sizlere sunmanın yanı sıra, kurulduğu günden bu yana, internetteki sıradan firma rehberlerinin çok ötesinde sağladığı imkanlar ile yayın yaparak; yenilenen ara yüzü ve modülleri ile üye firmalarını internette en hızlı, en kaliteli, en ekonomik ve güvenilir bir şekilde tanıtmayı da sürdürüyor. Bu bağlamda yalnızca bir ticaret platformu olmanın ötesinde, Türk Dünyası’ndan girişimcilik hikayeleri ve e-ticarete başlangıç içeriklerini de blog niteliğinde kullanıcılarla paylaşan sitemiz, kazandırdıklarıyla Türk Dünyası’nda ticaretin lokomotifi olmayı amaçlıyor.

Yıldırım Online Alışveriş Sanayi Dış Ticaret Limitet Şirketi tarafından kurulan turktenal.com, kaliteli alt yapısıyla elektronikten, tekstile; beyaz eşyadan, hazır giyime, hizmet ürünlerinden, ayakkabı modellerine varana kadar çok geniş bir yelpazede hizmet verirken, aynı zamanda kurumsallıktan ve güvenirlikten ödün vermeden çalışma performansı sergilemekte. Türk Dünyası’nda güvenilir alışverişin tek adresi Türk’ten Al, tüm dünyada yaşayan Türklerin buluşma noktası.

Keyifli alışverişler dileriz

Kategoriler